En son içerikler

Kere Okundu

Uyanış Saatlerin Kişiliğin Hakkında Ne Söylüyor? - Kişilik Testi

2.06.2017 Tarihinde eklendi

Bu doğru. Yatağa girme zamanı, uyandığınız saat ve uyku şekli kişiliğiniz hakkında çok şey söyler. Gününüzü uygun bir saatte başlatmak, sizin ve bedeniniz için harikalar yaratır. Erken kalkan insanlar erken traverslerdir, bu da hayatta daha sorumlu oldukları anlamına gelir.
Peki uyanış saatiniz sizinle ilgili ne diyor? Hadi bulalım.


4 Yada Daha Öncesi
Hayatta oldukça fazla stres yaşıyorsunuz. Muhtemelen nefret ettiğiniz bir işte çalışıyorsunuz, ancak gıda, barınak, elektrik ve diğer faturaları sağlamanız gerekiyor bu nedenle çalışmaya devam etmelisiniz. Şanslı bir anı bekleyip, piyangoyu kazanabilir ve o berbat iş yerinden kurtulabilirsin!

 
Saat 5'te
Zamanlamanın sizi delirtmesine rağmen bundan sıkılmıyorsunuz. Gününüzün çoğu tüketilen kafeinin seviyesine bağlıdır ve hayattan zevk almanın çalışmaktan geçtiğine inanıyorsun.


Saat 6'da 
Muhtemelen disiplinli birisin. Çalışma programınız daha başlamıyor olsa bile, iyi bir spor salonu, yoga veya meditasyon sınıfı rutini ile çalışmaya yeni bir başlangıç yapmak istersiniz. Bu iyi bir şey. Bu, çalışmalarınıza öncelik verdiğiniz kadar kendinize zaman tanıyorsınız demektir. 


Saat 7'de
Gününüz yaklaşık 2-3 saat sonrasına kadar başlamasada erkenden yükselen insanlardan birisiniz. Metodik ve organizesiniz. Makyajınızı, saçınızı ve diğer rutinlerinizi yapmanın zaman alacağını ve böylece her şeyin zamanında tamamlanacağını birkaç saat önce uyandığınızda anlıyorsunuz. 


[next]

Saat 8'de
9-5 iş kategorisine sahipsin. Hayatın monoton ve oldukça donuk gibi görünüyor. Sık sık, iş stresiniz ve iş yükünüz nedeniyle ailenize veya sosyal hayatınıza yeterli zaman ayıramadığınızı fark ediyorsunuz.


Saat 9'da
Muhtemelen 40 saatlik konserde istihdam ediyorsunuz ancak uyanmadan önce alarm'ı en az iki kez erteliyorsunuz. İşiniz ne kadar berbat olduğunu biliyor ve bazı arkadaşlarınızın ortamına takılmaktan üşengeçlik seviyen arttığını hissediyorsun. Muhtemelen sende üşengeçsin. Saat 10'da
Sen, gece 2-3'e kadar uyumayan ve bu nedenle yaratıcı gece baykuşlarından birisin, bu durumu neredeyse bir zorunluluk haline getirmişsin. Her ne kadar, saat 10'da uyanmak, güneş'in doğuşunu görememek iyi bir şey olmasada. Çalışmalarınızı gecenin ilerleyen saatlerine kadar tamamladığınızdan emin olun ve yalnız kalmayın.Saat 11'de
Çoğu gün sabahın 11'inde uyanıyorsan muhtemelen gece vardiyaları yapıyorsun. Durum buysa, hafta içi 11'den geç saatlerde uyanmak iyi olur.  


Saat 12'de (Öğle)
Karanlıklarla olan ilişkinizi kabul ettiniz ve kendinizi gece 5'te uyurken buluyorsunuz. Geç saatlerde TV şovlarını, abur cubur yemeyi, bilgisayar ile takılmayı ve kitap okumaya meyil veriyorsunuz. Bunu kendiniz de seviyorsunuz.

 
Saat 1'de 
Hayatını daha sağlıklı yaşamalısın. Muhtemeken geceleri değilde sabahları uyuyorsun. Üşengeçsin ve çalışmıyorsun. Dikkat et.  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder