En son içerikler

Kere Okundu

Teknoloji Ayaklarımıza Geldi; LED'li Ayakkabılar Hakkında Detaylı Bilgiler!

18.05.2017 Tarihinde eklendiPopüler ayakkabılar olarak adını yazdıran LED ayakkabılar, şaşırtıcı görünen süper bir spor ayakkabı setinden başka bir şey değildir. Hayır yanlış anlamayın, bir sürü pratik amaçla hizmet ederler. Başlangıçta körlere yardım etmek için geliştirilen bu ayakkabılar, sakatların yürümek için yardımlarını sağlıyor. Bu ayakkabılar akıllı telefonunuza bağlanıyor ve yol tariflerini belirtmek için Google Haritalar'ı kullanıyor; Bir dönüş olduğunda (Gerektiğinde) ayakkabı titreşir (Döneceği Taraf). Akıllı ayakkabıların hareket halindeki haberleri zaten dalgalar yaratıyor.


NASIL ÇALIŞIYOR?


Ayakkabılar belki de bir kişinin moda anlayışının göz ardı edilen yönüdür. Bununla birlikte, görünüşte önemsiz bir çift ayakkabı, sizin bahsettiğiniz bir çift LED ayakkabı olduğunda kesinlikle sizin kişiliğiniz hakkında konuşabiliyor gibi duruyor. Ayağınızda ki duruş şekli muazzam. LED ayakkabılar şık ve her yere girebilecek kadar rahat görünüyor! Ve eskiden görme engelli kişiler için yapılmış olsalar da, şimdi dahi güçlü kişiler arasında oldukça popüler hale geldi. Tek yapmanız gereken varış yerini ayarlamak ve ayakkabıları izlemek!

Artıları

Kullanıcı dostu
Rahat ve hafif
Estetik ve çekici
Tüm müşteriler için idealdir
Kalan yol mesafesi ve yakılan kalori sayısını belirtir

Eksileri

Bakımı yüksek
Oldukça pahalı
Çok dayanıklı değil
Sık sık ücretlendirilmeli
İnternet bağlantısı olmadan çalışmaz

PRATİK KULLANIM


Hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılan LED ayakkabılar, resmi vesilelerle ve gündelik eşyalar için uygun bir stil ifadesi haline geldi. Piyasadaki popüler markalardan biri Ducere; Markanın tamamı Eylül 2016'ya kadar yeni koleksiyonunu sunacak. Bu Lechal ayakkabıları, Bluetooth bağlantısına ve ürünün işlevselliğini daha da geliştiren akıllı bir konsola sahip. Yaklaşık 100 $ gibi bir ücret ile satışı şu anda var.

LED ayakkabılarını almadan önce ne yapmalısınız?

Aşağıda, LED ayakkabı alınmadan önce bilinmesi gerekenleri sıraladık.

BOYUT VE KONFOR

Ayakkabı satın alırken kontrol etmeniz gereken her şeyden önce bir veya daha fazla ayakkabı boyutu vardır. Bir eldiven gibi size uygun bir spor ayakkabıları alın, ayaklarınızın üzerinde rahat olup olmadığını kontrol etmek için bir süre giyinip dolaşın. Satın almadan önce malzeme ve bağlantıyı göz önünde bulundurun.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Giyindikten sonra özellikleri kontrol edin. Çoğu ayakkabı LED'i akıllı telefonlara bağlanabilir ve Google Haritalar ile GPS'den yararlanabilir. Bunun dışında, LED ayakkabılar ile nereye giderseniz gidin dikkatin merkezi haline geliyorsunuz! Ayakkabıya bağlı LED ışıkları, stil caddelerini tamamen aydınlatmanızı sağlıyor.


MALİYET FAKTÖRÜ


Tekliflerdeki yüksek teknoloji özellikleri nedeniyle diğer ayakkabılardan daha pahalıdır, LED ayakkabılar oldukça büyük bir yatırım gibidir. 60 $ 'dan 100 $' a kadar uzanan bu ayakkabılar canlı renkler ve desenlerden oluşuyor.

LED AYAKKABI GELECEĞİ

LED ışıkları hayatımızın neredeyse tamamını kapsıyor. Ve ayakkabı şirketleri arasındaki birçok ortaklık ve anlaşma büyümesine katkıda bulunmuştur. Sosyal Medya'da gündem haline gelecek ve Moda Trendini tırmanacak bu ayakkabılara şimdiden bak!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder