En son içerikler

Kere Okundu

Londra'da Yeni Trend: Gizli Gökkuşağı Saçları!

25.05.2017 Tarihinde eklendi


Günümüz gençlerinin seçtiği yeni saç stillerini sever misiniz, yoksa siz kendiniz mi kendi tarzınızı yaratmaktan yanasınız? Ee, bana sorarsan, kendim deneyler yapmak isterim. Çünkü, arkadaşım veya tanıdıklarımı her ziyaretimde, bende fark ettikleri ilk şey saçlarımdır. Dahası, saçlarım için çok takdir edildim.

Bununla birlikte, Londra'da büyük bir şekilde yayılmış yeni gizli gökkuşağı saç eğilimi var. Saçlarınızla ve görünüşünüzle gerçekten delilik yaratmak istiyorsanız, neden bu yeni saç modelini denemiyor ve sizde nasıl göründüğünü görmüyorsunuz?

Saçlarında gizlenmiş güneş ışığının tadına var
Londra'daki bu yeni saç stili trendi gerçekten alışılmadık. Göstermek isteyene kadar kimse göremez. Saçınızın altında kalır. 


Yüksek bakımlı bir saç
Evet öyle. Gökkuşağınızın rengini ilk günkü gibi canlı ve ferahlatıcı tutmak istiyorsanız, Gök kuşağınızı ağartırken kullanılan renklerin geçici olması nedeniyle iki haftada bir kez salona gitmeniz gerekir.  


Herkes için geçerli mi?
Evet. Bu, yeni saç trendiyle ilgili en iyi şey. İster kıvırcık, dokulu, ince veya kalın saçlar olsun, tüm saç tiplerine uygundur. Tek yönlü bir saç kesimi talep ettiği tek şey. Bu saç stilinin ismi Gizli Gökkuşağı olduğundan, gökkuşağınızı gizlemek için gösterecek kadar tek katlı bir saç kesimine ihtiyacınız var.  


Hatta kurumsal kadınlar içinde geçerli
Renkli Gökkuşağınız doğal saçınızın altına gizlenmiş olarak kalır, yalnızca göreviniz olduğunda kendinizi daha rahat ve güvende hissetmekle kalmaz aynı zamanda görevde değilken deli yanınızı gösterebiliriz. Harika değil mi?

 Hiç yorum yok:

Yorum Gönder