En son içerikler

Kere Okundu

Kadın İç Çamaşırlarının İçinde Neden Cep Var? Ve Diğer Garip Soruların Cevapları!

13.05.2017 Tarihinde eklendi

Her gün kullandığımız ürünlerden bazıları çeşitli amaçlarla ve benzersiz ve alışılmadık bazı parçalara sahiptir. Birçok kişi bu bölümlerin amacından memnun görünüyor - örneğin kadın iç çamaşırlarındaki küçük ceplerin neler yaptığını biliyor musunuz? İşte her gün kullandığımız 5 ürün ve bunların belirli bölümlerinin amacı:


1


"Erkeklerden bahsetmiyorum, garip bir şekilde yerleştirilmiş cebin amacını pek fazla kadın bilemez"
"Mesele, sağlık standartlarına göre iç tabaka özel bir yumuşak dokudan yapılmalıdır. Bu arada, hem kadınlar hem de erkek iç çamaşırları için geçerlidir.

"Fakat bayan külotları, bu ekstra kumaşın iki iç dikişle birleştirilmesi imkansız olacak şekilde yapılır. Bu durumda, biri sizi rahatsız edecektir. Bu yüzden bir taraftan, onu bilinçsiz bırakıyorlar.

"Sonuç olarak orada küçük bir çanta var. Garip bir şekilde, birçok insan gerçekten değerli bir şey için özel bir gizli cep olduğunu düşünüyor. "

 2 Şapkalar üzerindeki kapsül


İlk top, 19. yüzyılda Fransız denizciler arasında göründü. Ardından gemi kabinleri düşük bir çatıya sahipti, bu nedenle top(Kapsül)  denizcilerin kafalarını incitmesini önledi.

Daha sonra, diğer ülkeler bu topları örme şapkalara koymaya başladı. Günümüzde bu kadar önemli bir amacı yok, şapkaları estetik olarak görmek için var.

3 Pantolonların Çizgileri Niye Var?


İyi işlerin çok önemli bir kısmı pantolon çizgilerinin görünüşüdür. Peki neden böyle? Neredeyse hiç kimse bilmiyor. Çizgiler ilk kez 19. yüzyılın sonlarında Avrupa'da büyük miktarda giyim üretimine başladığında ortaya çıktı.

Uzun yolculuktan sonra okyanuslar ve kıtalar geçildiğinde çizgilerle katlanan pantolonlar kalmıştı, bu yüzden insanların görünüşünü kabullenmek ve onların bir parçası olmaktan başka çaresi yoktu. Moda halinde pantolonlara Çizgi üretimde eklenmeye başladı.

4 Lollipop Çubuğu Üzerindeki Delik


Şekerlemeyi bitirdiğinde çubuğun içinde görülen küçük deliği fark ettin mi? Tüm bunlar ne hakkında? Hafifçe çöp düdüğü olarak hizmet etmekten başka, iki önemli görevi vardır: biri tatlıyı içte ve dışta düzgün bir şekilde tutturmak; Ve diğeri ise küçük çocuklar ve aşırı hevesli yetişkinlerin boğulmasını önlemektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder