En son içerikler

Kere Okundu

Dünyanın En Pahalı ve En İyi 5 Arabası!

1.05.2017 Tarihinde eklendi
Dünyanın En Pahalı 5 Arabası!


Bazıları için bir araç, ihtiyaçları için yalnızca bir araçtır, diğerleri için bir araç daha fazlasıdır. Zenginler için, bir araba, güç ve şefkat simgeleyen bir sanat eseridir. Ciddi paralara sahip olan herhangi bir Araba koleksiyoncusu, bu en iyi 5 arabayı koleksiyonuna almak ister.


#5 RIMAC CONCEPT ONE


Dünyanın En Pahalı 5 Arabası!

Rimac Concept One, Rimac Automobili tarafından tasarlanan yüksek performanslı bir elektrikli otomobil. 1100 beygir gücüne sahip dünyanın ilk süper elektrikli otomobilidir ve 2,8 saniyede 0-60 mil hızlanarak dünyanın en hızlı hızlanan elektrikli otomobilidir. Bu süper elektrikli otomobil Tesla Roadster'dan 1 milyon dolarlık bir fiyat etiketine sahip.

#4 BUGATTI VEYRON


Dünyanın En Pahalı 5 Arabası!

Bugatti veyron, Almanya'da tasarlanan ve üretilen dünyanın en hızlı spor üretim otomobilidir. Üst hız 268 mil olan 431 km / s'lik süper otomobil, 1.75 milyon dolarlık bir fiyat etiketine sahip ve BBC TV Program Top Gear'ın On Yıl Ödülü Araba ödülüne layık görüldü.

#3 LAMBORGHINI VENENO


Dünyanın En Pahalı 5 Arabası!

Lamborghini Veneno, dünyanın en pahalı üç otomobilinden biri. Bat Mobile'ın benzeri, 4 milyon dolar değerinde bir otomobil. Üç Veneno, resimlerin ortaya çıkmadan önce satıldı. Süper zenginseniz, satın almaya çalışın.

#2 1962 FERRARI LM 250

Dünyanın En Pahalı 5 Arabası!

1962 Ferrari LM 250, dünyanın en pahalı klasik otomobilidir. Bu şimdiye kadar üretilen sadece 32 araba ile sınırlı bir sürüm otomobil. Büyük baban bunu 1962'de satın alacak kadar şanslıysa ve durumu iyi ise, o halde BINGO! Bu araba şu anda 7 milyon dolara ama maalesef şansınız bunlardan birine sahip olmadığınızı söylüyor.

#1 MERCEDES-BENZ MAYBACH EXELERO

Dünyanın En Pahalı 5 Arabası!

Maybach Exelero, Top 5 listemizde yüksek performanslı, en pahalı spor otomobilidir. Mercedes Benz Maybach Exelero, 2004 yılında tasarlandı. Bu spor otomobil, küçük bir adanın GSYİH'sine değer.
Fiyatı merak mı ediyorsun? Bu araba 10 milyon dolara mal olacaktır.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder