En son içerikler

Kere Okundu

Tarihin En Kötü İşkence Yöntemleri!

14.04.2017 Tarihinde eklendi


İşkence, birçok kişinin dehşete düştüğü ya da baştan çıkarılmış olduğu bir konudur. Aslında, dünyada işkence tarihini sadece göstermek için uzmanlaşmış birçok yer var. Bence insanların bazıları berbat şekilde, neyse söylememek güvenli.

Bu eki bitleri görmekten öte gerçekten korkutan şey aslında gerçek olmasıdır. Bunlar aslında insanlar üzerinde kullanılıyordu. Sadece kötü insanlığın zamanında nasıl olduğunu gösterir. Ama yeterince de gösteriyor sahiden. Biraz o dehşet verici işkence yöntemlerine bakalım.

# 1. Taht


Bir taht düşündüğünüzde kötü işkence aleti akla gelmez eminim. Bence bu kendisi için konuşuyor. Bütün bu iğrenç tahminlere bak ve kapıl.

# 2. Göğüs SökücüGeçen gün şahsen bunlardan birini gördüm. Birine işkence yapmak oldukça zalim bir yoldur. Temelde, bu aletini alıp soğuktan sıcak olacak şekilde soğukta kullanacakları ya da bir dövmede kullanacaklarını söylediler. Daha sonra bir kadının göğüslerini ayırmak ve çıkarmak için kullanacaklardı. Bayanlar, acıyı orada hissettim bile.

# 3. İspanyol Eşek


Bu bir şeye benzeyebilir, ancak düşüncelerine yakın değil. Tutuklular soyunup bu aygıta binmek zorunda kalacaklardı. Daha sonra, ikiye bölünene kadar yavaşça itileceklerdi. Evet, acımasız.

# 4. Çimento Ayakkabıları


Bu yöntem oldukça zalim çünkü sadece boğulmakla kalmazsanız, orada oturup çimento kuruyana kadar bekleyin, hayatta şansınızın ne kadar çürümüş olduğunu düşünmek için çok zaman verin.


# 5. Sıçan


Acımasız işkence yöntemlerine ayrılmış müzeleri olduğunu söylediğimizde şaka yaptığımızı düşünüyor muydunuz? Sadece bu görüntüyü kontrol et. Oldukça korkunç mu? Bu işkence yöntemi aslında oldukça basittir. Bir kafese bir sıçana koyun ve kafesi kurbana bağlayın. Isı, kafesin üzerine sıçanın kaçabileceği tek yolun sizin gövdenizden geçme noktasına yerleştirilir. Oldukça basit değil mi?

# 6. Asılı, çekilmiş ve çeyrek


Yalnızca orta yaşlarda vatana ihanet edenler için kaydedilen bu işkence / uygulama metodu en kötülerinden biriydi. Önce neredeyse ölene kadar asılırdı. Sonra, cinsel organlarını keserler. Sonra önünüzde yakarlardı. Burada bitmedi. Son olarak, bacaklarınız dört ayrı atla bağlanır ve daha sonra atları hucuma koşturarak 4 ayrı parçaya ayrılırsınız.

# 7. Testereyle Ölüm


Çeşitli kültürler bu işkence yöntemini uyguluyorlardı. Roma'da basit bir yaklaşımı benimsediler ve ortadan ortaya çıktı, ancak Fas'ta tutsak baş aşağı asıldı ve kıçından başa doğru  kesildi. Ne gitmek için bir yol var.

#8. Demir KızGerçek Demir Kız özellikle şeytani bir cihazdır. İçerdeki sivri uçlar ve sallanan kapılardaki sivri uçlar, mahkumun ölüm öncesi göreceği en son şey bu soğuk demir kapıların kapanması olurdu.

# 9. 9 kuyruk kedi


Oldukça basit, mahkumu bu sefer acımasızca döverler. Halat ve deri tatları gelir ve bazıları ek acı için uçlarına keskin metal parçaları yerleştirmeyi sever. Bu cihazı ilk elden hissettiğinizde sana eğlenceli olmadığını söyleyebilirim.

# 10. Kurşun Yağmurlama Sistemi


Bu basit ama vahşiydi. İşkenceci topu kaynar sıcak su ile doldurup tutukluya çevirilirdi. Genellikle gözleri ve diğer yumuşak vücutları hedef alırlardı.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder