En son içerikler

Kere Okundu

Starbucks Matcha Pempe İçecek Şoku! Pempe Starbucks İçecek Nedir?

15.04.2017 Tarihinde eklendi

Ne zaman Starbucks'un içecekleriyle yaratıcı olabildiğini düşündüğünüzde bizi şaşırttılar. Sadece birkaç hafta önce sevgililer günün'de çikolata taneleri içmemiz için zamanında eritilmiş çikolata içkisi bize armağan ettiler. Ancak bu sefer çok güzel olan bir içecek hazırladıklarından, içinizin gideceği ve almak için can atıyor olacaksınız. Buna Matcha Pembe deniyor ve ilkbahar için mükemmel bir içecek!
Starbucks'ın Pembe içeceği, çilekli gizli bir bir menü ögesi. Su yerine,pembe içecek kremalı bir doku vermek üzere Hindistan cevizi ve süt ile hazırlandı. Yeni Matcha pembe içecek, orijinal bir varyasyonudur yanlızca yeşil bir renk vermek için matcha ve hindstan cevizi sütü ile yapılan ve etkisi içmek için neredeyse fazla güzeldir. Bu içeceğin güzellik trendlerine ilham kaynağı koyacağını merak ediyorum. Tamamen Matcha pembe içeçegin kalkışını görebiliyorum.


Dürüst olmak gerekirse. Plastik bir bardaktaki pembe gün batımı gibi. 

İlk Starbucks mağazası 1971 yılında öğretmen olan Jerry Baldwin, tarih öğretmeni Gordon Bowker ile yazar olan Zev Siegel tarafından Pike Place Market adıyla bilinen yerde açıldı. 1982 yılında yatırımcı Howard Schultz da ortaklığa katıldı ve İtalyan espresso barlarından etkilenerek 1985 yılında II Giornale kahve dükkânları zincirini kurdu. Birkaç yıl sonra Starbucks'ın ilk sahipleri Peet's Coffee and Tea mağazasını satın alınca Starbucks'ı Shultz'a devrettiler. Böylece Shultz'un II Giornale kahve dükkânları, Starbucks adını alarak hizmet vermeye devam etti. Starbucks, ilk mağazalarını Vancouver, Britanya Kolumbiyası ve Şikago, Illinois'de açtı. Starbucks'ın Kuzey Amerika dışındaki ilk mağazası 1996 yılında Tokyo, Japonya'da açıldı. 28 Haziran 2015 tarihi itibarıyla Starbucks 65 ülkede toplam 22.519 mağazasıyla, kahve satın alınması ve kavrulmasında dünyanın bir numaralı şirketidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder