En son içerikler

Kere Okundu

İnsanların Yanaklarındaki Gamzeler Hakkında 6 İlginç Bilgi!

15.04.2017 Tarihinde eklendi
Keşke yanaklarımda gamzeler olsaydı, sonuçta insanları çok sevimli görünür hale getirir. Zekice içeride olsalar bile, onları hiç kimse onlardan daha masummuş gibi görünmez hale getirecektir. İnsanlardaki büyüleyici yönü ortaya çıkarır ve gamzeler bizim için sosyal bir hizmet gibi, çünkü onlar da hep sizinle olduğunuzda onları güldürüp gülüp kıkırdatmak istersiniz. Yanlış mı? Tamam, belki biraz abartıyorum, ama burada insanların gerçekten bir gamzesi olmasının nedenleri vardır.

Genetik bozukluk!Öncelikli olan şey, insanların ebeveynlerinden miras kalan bir kusur olmasıdır. Öyleyse küçücük bir şeyle, gurur duyma, tamam mı?

Zararlı değil


Endişelenmeyin, "biyolojik olarak" bir kusur olsa da sağlığa zararlı değildir. Şimdi düşündüğüm şu ki sağlığa iyi gelir; çünkü depresyondayken, hala gülünebilir ve en azından nüfusun yarısından daha keskin biri olduğunu biliyorsunuz, değil mi?

İlk aşamalar


Gamzeler yalnızca embriyonun gelişiminin başlangıcında, başlangıç safhalarında oluşur ve bu aşamada subkutan bağ dokusu düzgün oluşturulmadığında ortaya çıkar.

Nasıl oluşur?


Kişi gülünce ve yüz kasları deriyi yukarı çektiğinde depresyona neden olduğunda bir gamzeye dönüşür. Birden fazla genin arızalanması nedeniyle değil, yalnızca tek genin bozulmasından kaynaklanmaktadır.

Ya anne ya da babadan


Bir gamzeye sahipsen, çocuklardan miras kaldıkça annenden ya da babandan da aldığından emin olabilirsiniz.

Her zaman iki yanak da


Her iki yanağında olmayan biriyle tanıştınız mı? Evet, oldukça yaygındır. Belki Tanrı gökyüzünde dimple dağıtırken, sana bir çift borç vermeyi unuttu ve "Bu yeter" diye düşündü. ve bu Allah akıl dağıtırken sen ne yapıyordun'a benzedi biliyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder