En son içerikler

Kere Okundu

Geceleri Sizi Uyutmayacak Rahatsız Edici Korkunç Fotoğraflar!

12.04.2017 Tarihinde eklendi

# 1 Olduğu gibi Görünüyor!


Bu dehşet verici imge hayal gücüne çok şey bırakan bir şeydir. Resmin arkasında tam anlamıyla hikaye yok; Sadece biri New York'taki terk edilmiş bir evde tökezlediği korkunç bir şeydi. Cinayet mahalline ya da korku filmi için mükemmel bir fikir gibi görünüyor. Şok edici bir görüntü, ancak yine hayal gücüne bırakılan bir görüntü. Hiçbir ceset bulunamadı, bu nedenle tüm kanların nereden geldiğinin açıklaması bir gizemdi - gerçekten sizi meraklandıran korkutucu bir görüntü. Başka bir soru şudur: İlk önce mesajı veren kişi kimdi ve terk edilmiş evde ne yapıyordu? Korkunç bir şey gördüysem, orda bir resim çekmek için yeterince uzun süre kalacak mıyım bilmiyorum. Hadi herkes bunu düşünsün!

# 2 Horatio Gordon Robley ve kesilmiş kafalar topluluğu, 1895.


19. yüzyılda Horatio Gordon Robley, "Mokomokai" - yani Yeni Zelanda'daki Maori halkının korunan başları olarak bilinen - "Mokomokai" toplama konusunda uzmanlaşmış, ürkütücü ve belirsizlerin tanınmış bir koleksiyoncusuydu.

# 3 Gece yarısı bir bebeğin karyolası karşısında


Hayaletler, masum oldukları için çocuklara çekildiğini söylüyorlar. Aslında çocuklar genellikle bir hayaletin ilk bakışta korkunç olduğunu düşünmüyorlar ve hatta bir "arkadaş" olarak değiniyorlar. Elbette yetişkinler farklıdır, çünkü hayalet kavramlarını ön yargılıyoruz ve onları görmüyoruz aynı şekilde. Ayrıca hayaletler
muhtemelen bir çocuğun yaptığı gibi kanmayın olamaz biliyoruz. Ayrıca, taze ruhlar istiyorlar. Hahaha, şaka yapıyorum ... belki de. Bu resmin arkasında hiçbir açıklama yok. Bebeğin güzel bir resminde olması gereken şey, fotoğrafta görünen şey yüzünden korkunç bir şeydi. Sahte olabilir; Ama kaç korku filmi tam da bu gibi durumlara dayanıyor? Hayalperest bir annenin ölülerini değiştirmek için gerçek hayatta bir çocuğu almaya çalıştığı Mama filmine benziyor.

# 4 Altı iskelet, akşam yemeğinin çevresinde sigara içiyor, 1865.Sadece takılıyorum'.

# 5 Bu şirin karşılaşma, 1863.


# 6 1924'ten bu eğlenceli palyaço.


Aktör Lon Chaney, He That Gapped Snapped adlı filmdeki rolü nedeniyle bir palyaço gibi giyinmiş olarak gösterildi. O sadece oynamak istiyor!

# 7 Dwyer'ın İntiharı


Bu, Devlet Saymanlığı pozisyonunda iken rüşvet almaktan suçlu bulunan ve suçlanan R. Budd Dwyer'ın son fotoğrafıdır. Davalı boyunca masumiyetini sürdürdü, ancak yine de mahkûm edildi. Tanıklardan birisi daha sonra, Dwyer'ın rüşvet aldığını bilmeye yalan söylediğini söyleyerek ifadesini geri aldı. Tabii ki çok geç oldu, çünkü mahkumiyetinden bir gün sonra Dwyer, video kamera ve fotoğrafçıların önünde kendisini vurarak intihar ettiği bir basın toplantısı düzenledi. Dwyer'ın başında neler olduğunu halka intihar eden şeyin hayal ettiğini hayal etmek zor, ama belki masumiyetiyle ilgili bir nokta bulmaya çalışıyordu: mahkum edildiği gerçeği ile yaşayamadı. Herkesin tanık olmasının korkunç bir sahnesiydi ve bu resme bakmak sana ürkütücü bir his veriyor.

# 8 Sınıf Projesi


Bir doktora gitmek için tecrübeli olabilmek için tıp fakültesine gitmek zor ve cesetler üzerinde çalışmak zorunda kalmanız gerekir. Tıpkı bir tıp öğrencisi olarak kabul etmeniz gereken bir şey. Ancak sahaya giren insanların çoğu güçlü midelere sahiptir ve böyle şeyler için endişelenme. 1900'lü yıllarda, işler biraz daha barbarcaydı ve o dönemden bazı ürpertici resimler bulmayı kesinlikle başardık. Bu resim 1901 tarihlidir ve bir proje üzerinde çalışan üç tıp öğrencisini gösterir. Sebep ne olursa olsun, sınıf projeleri ile resim çekmenin iyi bir fikir olduğunu düşünüyorlardı ve korkunç bir ceset olarak görülenleri bulduk. Bu kesinlikle sahte fotoğraf değildir; Ürpertici görüntüyü tam olarak görüyoruz. Ancak sanırım işinizden gurur duymalısınız.

# 9 Açıklanamayan bir Kız


Bu yalnız mezarın adı yok ve hikaye de çok gizemli. 1933'te bir kız Ohio'daki Willoughby'ye geldi ve kimsenin kim olduğu veya nereden geldiği hakkında hiçbir fikri yoktu. Greyhound otobüsle yanına geldi ve gecelemeni bir yatılı evde kaldı. Bir sürü kişiyle tanıştı ve New York'a gitme kararı aldı. Ertesi gün trene binmeye karar verdi ve tren istasyonuna geldiğinde New York'a giden trenin gelip geçmediğini gördü. Birden, trenle koşmaya başladı, bavullarını geride bıraktı. Tren çarptı ve anında öldü. Ölümünü hiç kimse açıklayamazdı. Bu bir kaza mıydı? Öyleyse, neden tren için koşarken bagajını bıraktı? Intihar mıydı? En olası cevap bu, ancak kimse neden mavi kıyafetin içindeki kızın bunu yaptığını anlamıyordu. Sadece Pennsylvania'ya bilet ve cebinde 90 cent vardı.

# 10 Victorian Women


Viktorya döneminden kalma kadınlar, konukları en savurgan şekilde eğlendirmek için bilinir. Onlar nines elbise ve hiçbir neden için cömert partiler var. O zamana geri dönüp bakmazsanız, kadınların giydiği eskiyen şapkaları ve kıyafetleri bu fotoğrafta olduğu gibi görebilirsiniz. Yüzüne bakarak veya bakarsak, bu kadın omzuna bakan konuğu beklemiyormuş gibi görünüyor. Bu fotoğrafın 1860'lı yıllarda çekilmiş olması gerçeğinden başka bir açıklama yapılmamıştır, ancak tuhaf ve ürpertici ötesinde bir şey değildir. Gag tüzükleriyle poz veriyorlar mı yoksa bu şey gerçek miydi? Neden o kadar garip şeylerle poz veriyorlardı ki? Eğer gerçekse, ne cehennemidir ve ona bu kadar yakın ne yapıyor? Daha farklı olabilir mi?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder