En son içerikler

Kere Okundu

Vainglory Oyuncuları Artık Bıkkın!

20.02.2017 Tarihinde eklendi


Her geçen gün kullanıcı sayısı artmakta olan Vainglory oyuncularını kaybedecek kadar düşük Puanlar almaya başladı. Oyuncuların artık daha Profesyonel şekilde etkinliklerin gerektiğini düşünüyor. Bunun yanı sıra Desteğe açık YouTuberlarda mevcut. Vainglory Türkiye yetkililerinin yapabileceklerininde bir sınırı olduğundan dolayı Oyuncular bir yerde sıkışıp kalıyorlar. Eğlencenin artması gereken yerde aynı kademede zıplayan oyuncular artık Türkiye içinde bir organizasyon yapılmasını istiyor. En azından oyunculara Vainglory Türkiye için desteği bırakmadığını sürdürdüğünü gösterecek bir hamle yapması gerekiyor. Burdada Vainglory oyununda oyunculara bir değer vermesi gerektiğini savunuyoruz. (Tecrübeli) Oyuncularla dolu olan EU Türkiye artık git gide ısınacağını soğuyor diyebiliriz. Oyun için bizlere gelen şikayetler Anonimdir ve şu şekildedir;

 • Topluluk etkinliklerine yer verilmemesi ve Toplamda yapılan etkinlik sayısı arttırmalı. Yapılan organizasyonun daha iyi ve anlaşılır olması gerekli. Bunun yanında Topluluk etkinliklerinin yapılacağı önceden belirlenerek Oyunculara anlaşılır şekilde dağıtılmalı.

 • Oyun için Vainglory Türkiye ekibi oyuncularla iletişimi biraz daha sıkılaştırılıp Bu gibi sorulara net cevaplar vermesi gerekmektedir. Cevapsız kalan iletiler veya Tam net verilmeyen cevaplar Oyuncuları canını sıkmaya başlamış durumda.

 • Türkiye'de bulunan ve Profesyonel olarak oynayan oyunculara destek verilmelidir. Sadece oyun içi haber paylaşımı yerine o oyunculara yönelik çalışmalar yapılmalı. 

 • -( YouTuber olması için gerekli cihazlar verilebilir ) Lokum Games bunu yaptı!

 • -( Profesyonel oyuncular için özel bir alan yapılabilir ) Lokum Games bunu yaptı!

 • Türkiye yetkililerinin yapabilecekleri şeyler arttırılmalı ve Yapılacak etkinliklere onlarında daveti sayesinde Türkiye'dede o etkinliğin gerçekleşmesini sağlanmalı. 3. Şahıs firmalar yerine Vainglory alt yapısı kullanan ve kendi İmajı ile bir yapıt olmalı.

 •  Sadece Vainglory için bir lansman (Örnek PoinBlank, LoL, S2 Son Silah vb. )

 • Düzenlenen Turnuvalarda 3. Taraf şirket veya Kendi alan kimliği ile başlatılan turnuvalarda oyuncular ile gerekli iletişim halinde bulunulmalı ve ilgili konularda yardım edilmelidir. 


Öncelik olarak Vainglory oyununa Türkiye'de önem göstermeli ve gerekli Etkinlik, Turnuva ve Oyuncu Kitlesine yardım gibi çeşitli faaliyetlerin Türkiye oyuncuları ile buluşmasıdır. Gerekli Sitelere, YouTuber'a gerekli ekipmanları vermeli oyunun büyümesine yardımcı olmaya çalışan yazarlara, stream'lara destekte bulunmalı. Yüksek düzeyde imkanı olmayan fakat oyunda Profesyonel olan oyunculara Gerekli cihaz yardımları yapılmalı. Oyunun daha çok büyümesi için geçerli Ülke için Reklam verilmelidir. Türkiye'de büyüme oranı arttırılmalı, oyuncu sayısı artması ile Youtube kanalları, yazarlar ve destek sitelerinin önü açılmalıdır. 

&

With the number of users increasing day by day, Vainglory began to receive points as low as the players lose. The players now think that the events need to be more professional. Besides that, there are also Youtuberlarda, which is supported. Because Vainglory has a limit in what the Turkish authorities can do, Players are stuck in a place. The players who jumped at the same level where the entertainment needs to be increased now want to organize an organization in Turkey. At the very least, players need to make a move to show that Vainglory continues to have no support for Turkey. We argue that in the Vainglory game, we must give value to the players. (Experienced) We can say that the EU Turkey, which is full of the players, is getting colder now. The complaints we received for the game are Anonymous and the following;

 • Not to include community events and increase the total number of events. It is necessary that the organized organization be better and understandable. In addition, Community events must be scheduled and distributed to the Player in an understandable manner.

 • For the game, the Vainglory Turkey team has to tighten communication with the players and give clear answers to such questions. Messages left unanswered or answers that are not fully clear have started to bother players.

 • Support should be given to players in Turkey who are playing professionally. Instead of sharing in-game news, work should be done on those players.

 • - (YouTuber necessary devices can be given) Lokum Games did it!
 • - (A special area for professional players can be made) Lokum Games has done this!

 • The things the Turkish authorities can do should be increased and the activities to be done should be made possible by the invitation to them in Turkey. 3. The person should use the Vainglory sub-structure instead of companies and have a work with their own image.

 • - Just a launch for Vainglory (Sample PoinBlank, LoL, S2 Last Weapon, etc.)

 • In the tournaments organized, the 3rd party company or the tournament which started with the own field ID should contact the players and be assisted in the related matters.


As a priority, Vainglory plays an important role in Turkey, and various activities such as the necessary Event, Tournament and Assistance to the Player's Kit meet with Turkish players. The necessary Sites must support Streams to authors who are trying to help grow the game that YouTuber should provide with the necessary equipment. Players who are not proficient at high level but are professional in the game. For the game to grow bigger Advertisements for the current Country should be given. The growth rate should be increased in Turkey, the number of players should increase and Youtube channels, writers and support sites should be opened.


#PostedBySuperEvilMegacorp
#Vainglory yaz bu yayını paylaş desteğe katıl.
#Superevilmegacorp yaz bu yayını paylaş desteğe sende katıl.

# - Twitter ve Facebook'da TAG anlamına gelmektedir.

-EVAN MORRİSON-

Range ** Belirli mevkide çalışan.
Eski Vainglory oyuncusu.
Yazar.

Vainglory oyunu için şikayetlerin çözüme kavuşması için oyunculara destek amaçlı yazılmış bir yazıdır. Hiç bir kötüleme söz konusu değildir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder