En son içerikler

Kere Okundu

Sevgiliniz İle Evlendikten Sonra Değişime Uğrayacak 8 Şey!

6.02.2017 Tarihinde eklendi


'Sonsuza dek birlikte olacağız, sen ve ben' Bu sözler hayatımızda tamamen yeni bir bölüm açmıyor mu, burada kelimenin tam anlamıyla hayatımızı gerçekten özel biriyle paylaşmak istemiyor muyuz? Eşinizle birlikte hareket edip aynı çatı altında yaşamaya başladığınızda, sizin için benzersiz deneyimlerle dolu tamamen yeni bir dünya. Bu, günlük sıradan yaşam biçimlerini ve rejimini değiştirmeniz gerekebileceği anlamına geliyor.

İşte, birlikte hareket etmeye karar verdikten sonra hayatın nasıl değiştiğini göstermek için sizinle paylaştığımız komik resimlerden bazıları. Eminim kendinizden hepsini göreceksiniz! :)

Duygusal şeyler çok monoton bir şeye dönüşüyor.O ESKİ GÜNAYDIN MESAJLARINDAN BİR ESER KALMAYACAK!
Giyinme hissiniz muazzam bir farklılaşma sürecine girer.


Kıskanma Hisleri Kat Kat Artmaya Başlar! Bir kediyi bile 😮Whoa !! Arkadaşlarının gerçek tarafını tanımış olacaksın.Korku filmi izlemek artık hoş bir deneyim olmuyor.Bekleme süresi daha da artar. Hahaha! Asla değişmeyen senaryo.Onu evde tek bırakıp gittiğiniz gün ile bu günü düşünün, aynı mı olur? Asla! Sizin peşinize çocuk gibi takılacak! Hahaha-

Not: Görüntüler Web Dünyası sitesinin görüntü editörleri tarafından düzenlenmiştir. Orijinalleri dışındı alıntılanması Kaynak belitme şartıyla geçerlidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder