En son içerikler

Kere Okundu

İmzanız Kişiliğiniz Hakkında Ne Anlatıyor? #Kişilik Testleri

18.02.2017 Tarihinde eklendi


İmzamızı iyi uygulayın çünkü imzanın ne zaman size lazım olacağını bilemezsiniz. El yazısı uzmanlarına göre, imzalarınız kişiliğiniz hakkında çok şey söylüyor. Bazıları buna katlanamaya bilirlerse de, pek çok kişi bir imza kullanarak saygınlığını ortaya koyuyor.

Aşağıdaki imza stillerine bir göz at ve imzanızın sizin için ne dediğini görün:

Aşağı EğimliAşağı eğimli imzası olan kişinin çok temkinli, kötümser olduğu söylenir ve düşünmeden kararlar almaz.

Yukarıya DoğruYukarı doğru hareket eden bir imza, imza sahibinin iyimser bir yaklaşım sergilediği anlamına gelir.

Baş harflerBir kişi imza olarak yalnızca baş harflerini kullanırsa, kendileri hakkında çok özel oldukları ve kişisel hayatlarının paylaşım ayrıntılarını sevmedikleri anlamına gelir.

Altı çizgiliİmzalarıyla altını çizen bir kişi kendi benliğini önemser ve kendi önemine inanırlar. Başarılarının övünmesini severler ve başkalarının neler düşündükleri umurlarında değildir.

Sağa EğikSağa doğru eğik bir imza, kişinin cesur olduğunu ve yeni insanlarla tanışmayı sevdiğini onlarla takılmayı sevdiğini gösterir.

Düz İmzaDüz bir imza, kişinin hayatta doğrudan bir yaklaşımı olduğu ve başkalarına çok fazla müdahale etmediği anlamına gelir.

Itiraz edilebilir imzaOkunmaz imzalara sahip olanlar ya çok keskin düşüncelere sahipler ya da gizemli kişiliğe sahipler.

Şık İmzaHer şeyi açıklamaya çalışan ve yaratıcılığa sahip olan bir kişi şık imzalara sahiptir.

Büyük harfli vaka imzasıİmzası büyük harflerle yazılmış bir kişinin kendine saygısı yüksektir ve kendi benliklerine değer verir.

İlk Soyad
Geçmişte mücadeleleri gören bir kişi genelde soyadını imzaya yerleştirir. Çünkü soyunun güçlü ve bir şeyler için canını feda edebileceğini benimser.

Sonunda FiskeMotivasyona sahip ve yaratıcı nitelikte bir kişi, imzasını bir fiske ile bitirir.

İsimİmzasında yalnızca ilk adını içeren bir kişi, bağımsız olmak istemesi ve başarılarını aileleri ile paylaşmayı sevmedikleri benimsenir.

Noktasız çizgiBu tür bir kişi önemli yaşam alanlarına odaklanmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder