En son içerikler

Kere Okundu

Her Kadının Erkekler İçin Bilmesi Gereken Şeyler!

8.02.2017 Tarihinde eklendi
Kadınlar Venüs'ten, erkekler Mars'tan. Kadınlar erkekler için çözümlenemez bir Çin bulmacasıdır, benzer şekilde erkekler kadınlar için gizli bir alfabedir.

Kocalarımız ve sevgililerimizi ne kadar çok bildiğimiz önemli değil, kadınların anlayamayacakları karanlık sırları ve garip davranışları illaki vardır. Bunların ne olduğunu bilmek istiyor musun? Bu makaleyi okumaya devam et kanka.

Düşük IQ'lu erkekler sadakatsizdir.Evet! Bilimsel araştırmalara göre, sadakatsiz erkekler sadık olanlardan daha düşük zeka oranına sahiptir, bu nedenle bir daha asla çocuklar arasında karıştığında, onların zekalarını kontrol etmeyi unutma! Göz kırp kanka 😉

Erkekler, değerli zamanlarının çoğunu kadınları izleyerek geçirir!Erkekler hayatlarının neredeyse bir yılını kadınları izleyerek geçiriyorlar. Ne kadar gülünç, ama bu bir gerçektir.

Erkekler yalancıdır


Çalışmalara göre, erkekler sevgililerini aldatıp başka kadınlarla yatabilir. Fakat genellikle yalan söyler ve bunu inkar ederler.

ABD'li erkeklerin% 50'si kanser riski altındadır.


ABD'li erkeklerin neredeyse% 50'sinde bir ömür boyu Kanser gelişme riski vardır.

Dizüstü erkekleri kısır hale getirebilir, Sevgiline dikkat et!


Eğer bir erkek olmak istemiyorsanız, asla dizüstü bilgisayarınızı kucağınıza almayın. Spermlerine zarar verebilir.

Erkekler hayatlarının 3000 saatini tıraş etmek için harcıyor


Lol!!

Cazip yaşam ortağı, Erkekler için bir tatmin duygusu yaratır.


Çalışmalara göre, çekici eşleri olan erkekler evlilikten daha fazla memnun kaldılar. Bu nedenle uygun ve güzel kadınlar olarak kalın!

Sigara içme nedenleri


Eriniz sigara içiciyse, ona kötü alışkanlığını azaltmasını isteyin; çünkü kendisini iktidarsız hale getirebilir.

Çin'de erkekler 2020 yılına kadar bir eş bulamayacakResmi bir tahmine göre, 2020 yılına kadar, yaklaşık 30 milyon Çinli evlilik yaşındaki erkekler bir eş bulamayacaklar. AMAN TANRIM!

Erkeklerde Anne Olabilir


Aşırı koşullar altında erkekler de annelik yapabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder