En son içerikler

Kere Okundu

Yumruğuna Göre Kişiliğinizi Öğrenin! - Bedensel Dil Hareketi '' Yumruk ''

21.12.2016 Tarihinde eklendi


Beden dili her zaman sizin hakkınızda bir şeyler söyler. Bunu hiç düşünmemiş olabilirsiniz ve yumruğunuzu sıkmak bile kişiliğiniz hakkında bir şeyler önerebileceğinin farkında bile değildiniz. Yumruk garip olabilir, ancak stilinizin ne düşündüğünü öğrenebilirsiniz. Bunlara bir bak:


1. Hareket
Baş parmağıyla yumruk atmak, işaret parmağınıza dayalı tutmak, çok nazik ve bencil olmadığınız anlamına gelir, ancak bundan dolayı size avantaj sağlayabilecek insanlar var demektir. Öte yandan, keşfetmeyi ve öğrenmeyi de seviyorsunuz!


2. HareketBaşparmağınızla çok sayıda parmakla yumruğunuzu toplarsanız, yaratıcı bir insansınız. Sizi sürekli olarak insanlara çeken iyi bir benlik saygısı var! Fakat kendinizden emin olmanıza rağmen, cesur kararlar alırken emin olmadığınız halde, her şeyi kaybedeceğinizden korkuyorsunuz.

Hareket 3


Başparmaklarınızı parmaklarınızın içine gizlerseniz, yumruk size iç huzura sahip olduğunuzu söylüyor ve kimse sizi kolayca rahatsız edemediğini ifade ediyor. Çekiciliğiniz ve zekanız birçok insanı cezbetmektedir ve başkalarının durumları için empati sahibisiniz. Öğrenmeniz gereken bir şey, başkalarının durumlarının sizi tamamen üzmemesine izin vermemektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder