En son içerikler

Kere Okundu

Yalnız İnsanların Mükemmel Olduğunu Kanıtlayan 10 Şey!

12.12.2016 Tarihinde eklendiBu gün yalnızsan, farklı olduğunu söylemeliyim! Herkes  meşgul konumdayken sosyal medya'da arkadaşları ile fotoğraflar yayınlarlar.  Bunlar aynı kuyruğu takip eden insanlardır, ama sen farklısın! Tek olmak hem lanet hem de bir nimettir. Kuşkusuz tek insanlar farklı yaşamlar yaşarlar, sürekli şikayet ederler, ancak hayatlarını stressiz şekilde yaşayan kişilerdir. Birçok şeyden  şikayetçi olmasına rağmen, pek çok insanın kendine vakit geçirmesi, yalnız başına seyretmesi ve hayatın onlara attığı şeylerin tadını çıkarması gibi - ister kek ister taş olması gerek! Bu gün yalnız olmanın mükemmel yanını göreceksin!


Tek Kişilik Alınan Yiyeceklerin Keyfini Çıkarın! Paylaşmak önemli değildir!Hahaha! Hiç kimse son dilimini birine vermek istemez!Sınırsız istediğin kanallar! Bu gerçekten geceleri harika.''Hayır o müziği sevmiyorum'' Hayatında yok bile!Tek kişilik yaşamın tek Tek mutluluğu: Gıda!


ooppsssssss! Bu gün hiç bir şey yapmamakta serbestsin!Çok kişilik odada dağınık olmak, Mükemmel!Her zaman bekar kalmak istersin!0 Sıkıntı!Ve bir dost!


2 yorum:

  1. Güzel olmuş paylaşımlarınızın devamını bekliyorum .

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Teşekkür Ederiz. Takipte Kalınız. :)

      Sil