En son içerikler

Kere Okundu

Kalın Kedi Eyeliner'ı Çizimde Master Olmanın 6 Kolay Adımı

18.12.2016 Tarihinde eklendi


Kedi gözü liner klasik, dramatik ve cesur görünüyor. Kedi gözü eyeliner uygulama sanatına hakim olmak için bazı uygulamaya ihtiyacı var. En zor kısım kanat veya fiske çekmektir ve mükemmel bir kedi gözü astarı yaratmanın en önemli parçasıdır. Bu yazıda size doğru yolu Kedi gözü eyeliner çekmek için taktikler ve teknikler öğreteceğiz. Mükemmel bir şekilde yapabiliyorsanız, daha fazla makyaj yapmanıza gerek yoktur. Kalın kedi gözü astarını idare etmek için bu kolay adımları takip edin.


Bu görüntüyü almak ister misiniz? Aşağıdan eğitim alın!


İlk ve En Önemli Adım Yüzünüzü Yıkamak ve Göz Üzerinde Kir veya Yağ Olmamasını Sağlamaktır.İkinci Adım Göz Kapağına Eyeliner Uygulamaktır, böylece Kalın Eyeliner Bakışını Sağlayabilirsin!


İşte Püf noktası!, ÇizgiyiKirpik Çizgisi Üzerinde Biraz Çiz


Sıvı göz astarında veya tercih edilen aplikatörünüzde sivri bir çizgi yapın, kalın bir göz çizgisi çekerken üst kirpik çizgisinden biraz yukarı çizgi çizin. Üst çizgiyi çizdikten sonra, artık kirpik çizgisindeki çizgiyi doldurun.

Boşluğu doldurduktan sonra, Bir Kedi Gözüne Dönüşmek için Dış Köşesinde Biraz Kanat Çizin.Mükemmel kanat yapabilecek durumda değilseniz, Düz Kanat Yapmak İçin Bir Bant Veya Kağıt Yerleştirin!


Şimdi Maskara'yı Kusursuz Bakmak İçin Uygula! Bu Kolay Adımları Takip Et ve Kedi Göz  Eyeliner Uygulamada Master Ol!
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder