En son içerikler

Kere Okundu

Vainglory Psikolojik Baskı Taktiği - Eğlence Amaçlı

6.11.2016 Tarihinde eklendiVainglory karşı rakibe Psikolojik baskı yapmanın ne demek olduğunu, nasıl yapıldığını ve nelere dikkat edeceğini okuyacaksınız. Bu yazıda Vainglory oyunları hakkında yazılan yazılar ve diğer oyunlar hakkında yazılan yazılar yazarlarımız tarafından oluşturulmuştur. Eğer farklı sitelerde yazılarımızın bir kopyasını görürseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz. Vainglory oyunu için Özel Taka Buildini görmek için Buraya Tıklayınız. Eğer oyunlarda sorun yaşayan arkadaşlarınız varya Bu Sayfaya yönlendirebilirsiniz. Vainglory Yazılarımızın hepsi içinde Buraya Tıklayınız.


PSİKOLOJİK BASKI NEDİR

Vainglory'de Psikolojik baskı karşı rakibin bir birine düşmesi demektir. Karşı takım ard ard'a Kill verdiğinde bir birlerine Bildirim işaretleri atarak oyundan soğurlar. Bu da maçın size dönmesini sağlar. Fakat bu işlem sadece oyunun ilk 10 dakikası gerçekleşebilir. Nasıl yapılacağını ve nelere dikkat edileceğini okuyunuz. Lütfen bu işlemleri Parti halinde yapınız. Aksi taktirde tek kişilik oyunlarda başkalarının oyununu mahf etmeyiniz.


NELERE DİKKAT EDİLMELİ

Öncelikle bu bir oyun içi taktik olsa da zararlara uğra şansınız da vardır. Rakip takımın oynayışına göre değişecek olan taktikte sizde kesinle bir Suikastçi olması gereklidir. Suikastçiler anlık olarak KİLL atabilen Herolar'dır. Suikastçisi olan bir takım ilk dakikalarda fazla KİLL alırlar. Bu yüzden karşı takım ile sizin takımınız güç dengesini hesaplayıp taktiğe girişimde bulununuz. NASIL YAPILIR

Bu durumu oluşturmak için iki seçenek vardır. Bunlardan biri YOL diğeri ise Rakip Ormanı'dır. Rakip ormanı genellikle daha çok seçilir. Oyun başladığı gibi 3lü grup olarak Rakip ormanına girip 2 KİLL alıp minyonlarını çalınız. Daha sonra yola çıkarak Minyonları ittiriniz. Yapabilirseniz Rakip Yol oyuncusunu dürtün. Tekrar karşı rakip ormanına gidip rakip oyunculara Pusu atın. Kendi ormanınızı da ihmal etmeyin. Yol Oyuncusu karşı rakip ormana girerse bu sefer yolda minyon ittirerek devam ediniz. Maçın ilk 10 dakikası kastığınız altınlarla siz daha çok güçlenecek ve geri kalan dakikalar da ise aldığınız güç itemleri ile karşı rakibi rahatlıkla devirebileceksiniz. Yalnız rakip kulelerini seri bir şekilde yok etmeyi'de unutmayınız. 
Not: Bu bir deneyimdir. Her zaman başarı ile sonuçlanamaz. Ve bu taktik oyunda dengesizlik yaratabileceğini untumayınız. Eğer taktiğiniz tutmaz ve kill verirseniz bu sizin zararınızadır ve oyun karşı rakibe dönecektir. Sadece Basit eğlence maçlarında Parti halinde eğlenmek için yapabileceğiniz bir taktiktir.


1 yorum: