En son içerikler

Kere Okundu

Cilt Tonuna Göre En İyi Ruj Nasıl Seçilir

5.11.2016 Tarihinde eklendi


Ruj kızlar için mükemmel son dokunuşlara izin veren bir üründür. Bu her zaman  her kızın makyaj çantasında olan bir güzellik ürünüdür. Tonları milyonlarca farklı şekilde mevcuttur, cilt tonu için en iyi olanını seçmek biraz zorlayıcıdır.

Genellikle kadınların ruj rengi kendilerine en uygun olanı biliyor ve satın alıyor. Ruj seçerken mükemmel gölgeyi hayal edin , cilt tonunu takip edin veya yazımızı okuyarak bilgi edinin:1 - TESTERLARI DENEYİN
Neredeyse bütün kaliteli markalar test ürünü sunarlar. Yüzünüzün cilt tonu elinizin tersi ile neredeyse aynıdır. Elinizin yanına koyarak test edebilirsiniz.


2- MAT SEÇENEKLERİNİ KULLANIN


Ruj seçimlerinizde her zaman mat seçeneklerini bulundurun. Yapışkan ve karmaşık olmayışı da size daha kolaylık sağlayacaktır ve daha dolgun ve kusursuz görünüm yaratacaktır.


3- GÖLGE KARTLARINI EDİNİN


Çoğu mağazalar Ruj satarken yan olarak Gölge Kartlarını da bulundurur. Cildinize en uygun tonu bu karta bakarak kolaylıkla bulabilirsiniz. Eğer karar veremiyorsanız makyaj uzmanlarından yardım alabilirsin.CİLT TONUNA GÖRE TONLAR

  • FAİR: Kırmızı veya mercan pembemsi. Cesur renkler denemek.
  •  Deep: Mavi bazlı kırmızı, metalik yakut kırmızı, bordo, koyu şarap.
  • Olive: Çıplak, Turuncu, pembe, kırmızı, neredeyse tüm renkler buğday ten üzerinden gelir.
Yardım İçin Yorum yapabilirsiniz. Listede anlaşılmayan yer var ise sorabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder